Mam misję!

Skuteczny Copywriter to skuteczne teksty na stronę

Nie chodzi o to, by odbębnić tekst i zainkasować gotówkę. Chodzi o konkretne, wymierne korzyści z pisania w taki sposób, by przekładało się to na sprzedaż i pozycjonowanie witryny. Chodzi też o budowanie wizerunku Twojej marki. Jak Cię widzą – tak Cię kupują – lub nie. Dlatego ważne dla mnie jest, by spełniać standardy dotyczące jakości tekstów pod kątem SEO ale przede wszystkim by moje treści były czytelne, pomysłowe jak również merytoryczne i podparte literaturą źródłową.

Oferuję nie tylko same teksty ale masę przydatnych informacji do budowania Twojej strony – nie ważne, czy to wizytówka, blog czy sklep www. Zanim przystąpię do działania zatapiam się w temat o którym piszę, robię research dostępnych informacji na stronach komercyjnych i naukowych. Tworzę nieszablonowo i unikatowo – masz moją gwarancję.

Cały czas się uczę, by tworzyć dla Ciebie profesjonalny Content na stronę. Masz pewność, że oddam się pisaniu bez reszty, by Twoja witryna mogła czerpać same korzyści z prezentowanych tekstów.